Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia emelt szintű érettség...

Biológia emelt szintű érettségi nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Még a középszintű sem olyan könnyű amilyennek tűnik. Van osztálytársam ő akart bioszból tenni de a tanárom le beszélte róla mert nem merte elvállalni a felkészítését, még a középszintűre sem. Hogy megtudd hogy pontosan milyen az interneten utána tudsz nézni hogy milyen írásbeli feladatok voltak a régebbi érettségiken.
2011. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
na erre én is kíváncsi lennék :)
2011. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem nehezebb, mint bármelyik másik emelt, de nem is könnyebb. Ha érdekel a biosz, rendesen megtanulod a követelmény rendszer szerint, gyakorolsz feladatokat, akkor akkora meglepetés nem érhet, 80%körüli eredményt simán elérhetsz.
2011. aug. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A biosz emelt nehezebb, mint más tantárgyakból az emelt érettségi, mert elég tág témakörökkel dolgozik, és nehéz is megtanulni. Ha teszem azt, orvosira készülsz, azért érdeklődsz akkor egy kémia emelttel jobban járnál - feltéve, ha matekos agyad van. Persze a bioszt is meg lehet írni jól, de akkor kösd fel a gatyád és tanulj sokat! Másképpen nem megy.
2011. aug. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én idén írtam 83%-ra...Ezzel felvettek orvosira, pedig nem voltam elégedett vele, 90% volt a cél... Kell nyilván időt szánni rá, 12-ben rendszeresen, a másik fontos dolgog az ész és a logikus gondolkodás (főleg biokémiában és embertanban) anélkül nem megy...Ha ehhez jön hozzá a szorgalom és odafigyelsz akkor nem érhet meglepetés.. Orvosira készülsz?
2011. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most megyek 10.-be. Minden nap tanulok bioszt, csak nem tudom h megéri-e mert orvosira szeretnék menni, de idén az átlagom csak 4,4 volt és ez nagyon kévés. :'(
2011. aug. 2. 13:23
 7/7 anonim ***** válasza:

4,4 ?O_O jó az, mit akarsz ! :D főleg ha bioszból, kémiából, és az orvosihoz szükséges dolgokból 5ös vagy:-)

hajrá majd az emelthez, én emelt törit meg emelt magyarral próbálkozok majd meg, most megyek 9.be, és minden nap sz@rrá fogom tanulni magam, az fix, hogy meglegyen a kurv@jó bizi, hogy majd tudjak több szak közül is választani. 15/L

2011. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!