Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet olyan, hogy egy valakine...

Lehet olyan, hogy egy valakinek az anyja az osztályfőnöke?

Figyelt kérdés
Pl. általános vagy középiskolában.
2011. aug. 2. 17:52
 1/8 anonim válasza:
Tudtommal olyan lehet csak hogy abban a suliban tanít de őt nem taníthatja . De csak valami ilyet hallottam . Nem tudom biztosan.
2011. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a sulimban az oszt.társam apja volt a matektanárunk,szóval törvény biztos nem tiltja
2011. aug. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én olyanról tudok, hogy az általános iskolában a történelem tanár tanította a törit a lányának. Szín ötös volt a lány, milyen meglepő. :)
2011. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egy olyan lányt ismerek a gimimbe, ahol a lány osztályfőnöke az apja. Persze a suli strébere -.-
2011. aug. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömet tanította az apja földrajzból, és mondta, hogy egy párszor otthon még hozzáírt a dogájához. Szerintem nincs olyan kitétel, hogy ne lehetne egy gyereknek a saját szülője az osztályfőnöke.
2011. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy osztűályfőnök lehet-e, de nekem általánosban a nagynéném volt az angoltanárom. Azt mondták azért, mert a két tanár közül a másik az osztálytársam anyukája volt, így inkább ezt a felállást választották. :)
2011. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem unokatesóm volt a tanárom okj-n:D nagy arc mindig elhülyültünk de csak 4es lettem, szinte semmit nem tanultam azért nem lettem 5ös:D
2011. aug. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

okj az más tészta...

elméletileg nem lehetne, és szeretik a szülők - diákok is kerülni ezeket a helyzeteket, de előfordul hogy megesik ilyen

csak hogy példálózzak - általánosba felső tagozatba osztálytársam apja lett az osztályfőnökünk :) mondjuk örültem neki, nagy arc, szerette őt mindenki :) ő tartotta a föcit meg a bioszt is :D viszont suliba nem igazán látszott hogy apja-fia, nem kivételezett vele, sőt, még többet is várt el tőle :) és bizony, ha úgy volt, neki is beírta az 1-est kegyetlenül, és ugyanúgy beleszámította a jegyébe - bár így is ötös volt, mint minden másból, amolyan suli strébere xD és ha ez még semmi, akkor ott van az is, hogy az anyukája meg az éneket tanította nekünk - elkerülhetetlen lett volna, főleg hogy egyetlen énektanár :D

2011. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!