Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítséget kérnék könnyű...

Skygirl2308 kérdése:

Segítséget kérnék könnyű főiskolai szak keresésében, amit szinte semmi időráfordítással meg lehet csinálni?!

Figyelt kérdés
Nem lusta vagyok, csak melózom és mellette jogi egyetemre járok. Ezt nagyon nem szeretem,de szülői ráhatás végett csinálnom kell. Nekem ez nem lenne nagy siker,ha befejezem,mert a hideg ráz ha csak a jogra gondolok. Mellette bármi mást szeretnék csinálni ami eltereli a figyelmem, de túl sok időt ne vegyen el a jog tanulásából.
2011. aug. 3. 11:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Minek?
2011. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Informatikus-könyvtáros. Azt mondják elég laza egy szak, büfé és ruhatár szaknak is emlegetik. Persze távol álljon tőlem, h bárkit is megsértsek vele. ;)
2011. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, jogra jársz, és ez a szüleidnek nem elég? Itt valamit sumákolsz...
2011. aug. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Jogra járok azért mert a szüleim akarják. De én nagyon de nagyon nem szeretem , sírógörcsöm van ha el kell kezdjem tanulni, vagy ha csak rá gondolok. De mellette szeretnék vmi nagyon könnyű szakot csinálni, ami eltereli a figyelmemet, mert ha belejövök a másik könnyű anyaggal a tanulásba, akkor annyira nem lesz necc a jog tanulása, ha kedvet kapok a magoláshoz. Köszi az ötletet:D Nekem mind1,h milyen gyenge,és semmit nem lehet vele kezdeni:D csak vmit csináljak mellette.
2011. aug. 3. 11:22
 5/22 anonim ***** válasza:
De figyelj,ne haragudj, de akkor ha a jog nem érdekel akkor írd le legalább azt hogy mégis mi érdekel? humán vagy reál irányba szeretnél tovább menni? így elég nehéz segíteni...mert annak sincs semmi értelme,ha csinálsz egy könnyebb szakot a jog mellé,de ugyanúgy nem érdekel. szerintem a bölcsészkarok között vannak könnyebben teljesíthetők, vagy modjuk andragógia, de annyira nem vagyok képben így, vagyis én töri szakos vagyok(szintén bölcsész), de egyébként azt nem tartom annyira könnyűnke,szóval ott eléggé kell tanulni.
2011. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Én művelődésszervező szakot végeztem levelezőn,könnyűnek mondható,de a vizsgákra ott is kell tudni,mert zéró tudással semmilyen főiskolai vizsgán sem boldogulsz, akármilyen könnyű is.
2011. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nálam inkább a reál tárgyak jönnek be, a logikai dolgok. A magolás menne,ha több időm lenne. Viszont ami a legjobban bejön a művészeti dolgok. De sajnos a táncszak elkezdéséhez nem vagyok elég vékony, és ügyes:D a rajzoláshoz, több idő ráfordítás kellene,pedig az megy, hangszerrel való tanuláshoz meg sok plusz költséget kellene fizetnem.
2011. aug. 3. 11:30
 8/22 anonim válasza:
Én info-könyvtár szakot csináltam, és már rég nem büfészak. Nem egy orvosi, de mivel a könnyűsége miatt sokan jelentkeznek ide, sok embert fel is vesznek, de utána kb. 1/5-e, 1/6-a marad benn, azok közül is inkább a költségtérítésesek.
2011. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Persze, nem is azt mondom,h semmit nem akarok tanulni,csak a meló mellet kevés időm van, és túl sok időt ne vegyen el még a szabadidőmből, mint a jogi anyagok tanulása.
2011. aug. 3. 11:31
 10/22 anonim ***** válasza:
Inkább valami nyelvet kezdj el tanulni, annak legalább lesz értelme is
2011. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!