Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem voltam jó kémiából, de...

Ha nem voltam jó kémiából, de összességében szeretem és érdekel, akkor még lehetek jó kémia tanár?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Én kettes-hármas voltam belőle és most felvettek az orvosira. Mondjuk 1 évig nagyon keményen tanultam különtanárral.

Szóval ha csak azért nem voltál jó belőle, mert nem foglalkoztál a tanulással, az nem jelent semmit, attól még lehetsz nagyon is jó tanár. :)

2011. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdés inkább az, hogy eltudod-e végezni az egyetemi kémia szakot ha nem voltál jó belőle. Ha elvégzed, akkor persze lehetsz jó tanár mivel van diplomád belőle. Ha olyan hiányos a tudásod, hogy nem megy az egyetem, akkor meg nyilván kibuksz és nem leszel kémia tanár.
2011. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ha elvégzed, akkor persze lehetsz jó tanár mivel van diplomád belőle."

Ezen azért jót röhögtem... Nézz már körül az országban, hány szarabbnál szarabb tanár van, akiknek pedig van diplomájuk! Szóval a diploma nem egyenlő a jó tanársággal, és úgy általánosságban sem a jó munkavégzéssel.

2011. aug. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Én meg rajtad röhögök, mivel nem azt mondtam, hogy minden tanár jó csak mert diplomája van, hanem azt, hogy ha elvégzi az egyetemet és lesz belőle diplomája akkor nyilván tudja az anyagot és lehet belőle jó tanár akkor is ha gimiben nem volt jó belőle.
2011. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!