Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kémia, biológia és angol...

Kémia, biológia és angol felkészítő tanár?

Figyelt kérdés

Egyedül már nehéz a felkészülés érettségire és felsőfokú nyelvvizsgára, és online (skype-n) is oktató tanárt keresek. Több tanárközvetítő oldalon keresztül üzentem vagy két tucat tanárnak, egyetlen egy válaszolt, de ő tele van már.

Tudtok javasolni valakit, valakiket? Jöhet több javaslat!


2011. aug. 6. 12:32
 1/2 Silber ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy kémiára mindenképp személyes segítséget keríts. Ugyanis sokszor rajzolni kell, ábrákat mutogatni, egyenleteket felírni, ez pedig neten keresztül nagyon kényelmetlen. Ezen kívül élőben sokkal könnyebb magyarázni is.
2011. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lesz személyes is, heti 2-3 alkalommal ősztől:) addig is kell a korrep, és sztem az előkészítő alatt is.

Amúgy nagyon sokan vállalnak, tudomásom szerint, kémia oktatást skype-n. Valahogy biztos megoldják az ábrákat pl előre bekészített rajzok egyszerűen átküldhetők 1 sec alatt vagy képernyőmegosztás is lehetséges stb. 21 század tudod :D

2011. aug. 6. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!