Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Banki szakügyintéző okj-ról...

Banki szakügyintéző okj-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok mennyire jó? Ezt válasszam, vagy inkább mást? Mi az esélye, hogy munkát is találok vele? Ja és..ez középfokú képzés ugye, de utána lehet valahol levelezőn pénzügyi tanulmányokat folytatni(főiskola)? Nem tudom ezt hogy kéne megoldani...

Köszi a válaszokat.


2011. aug. 6. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát szerintem van ilyen felsőfokú szakképzés a főiskolán és az nem középfokú képzés. Esetleg el lehet vele helyezkedni szerintem, de ahhoz jó nyelvtudás szükséges. Úgy tudom üzleti angol/német vizsgát kell tenni a szakon. (Legalábbis húgom tárgyai között szerepel és ő most lesz elsős).
2011. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!