Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ képzések, nappali, jelentk...

OKJ képzések, nappali, jelentkezés?

Figyelt kérdés
Ha most szeretnék jelentkezni nappali képzésre, azzal már elkéstem? Most érettségiztem, de nem kerültem be oda ahová szerettem volna, gondoltam addig elvégzek valamit okj-n, úgy hogy diák maradhassak közben. Az interneten nem találtam a határidőkről semmit sajnos.
2011. aug. 6. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem találtál határidőkról semmit, az azt jelenti, hogy még egy szakközépiskola honlapjára sem jutottál el, vagyis fogalmad sincs a kínálatról. Biztosan ezt szeretnéd?


Amúgy legtöbb helyen még bőven lehet jelentkezni.

2011. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Blackstone válasza:

Még van egy kis időd!

Ha nem találtál az adott OKJ-s iskola honlapján határidőt akkor érdeklődd meg e-mailben vagy telefonon! :)

2011. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

Augusztusban szinte már csak fizetős helyek vannak (legalábbis amik érnek is valamit), amikhez nem jár diákkedvezmény. Erről jól lecsúsztál. Előbb kellett volna gondolkodni.

Nézz utána valami kevésbé híres helynek ami nem fizetős. Az jó lesz időhúzásnak, aztán jelentkezz máshova.

2011. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De néztem szakközépiskolák honlapját, előfordulhat, hogy csak én nem vettem észre a határidőket. Igen, tudom hogy elég későn döntöttem el mi is legyen :S De azért majd keresek valamit. Köszönöm a válaszokat! :)
2011. aug. 7. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!