Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vegyipari technikusnak vagy...

Vegyipari technikusnak vagy általános laboratóriumi technikusnak megéri tanulni?

Figyelt kérdés
Melyik érne többet?
2011. aug. 8. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:

vegyipari technikusin van műszaki, technológia ami sokaknak nem megy jól...

labortechnikusoknak kevesebb van belőle, több labor

2011. aug. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezekkel a szakmákkal el lehet helyezkedni ?:)
2011. aug. 8. 17:43
 3/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok


azért mérd fel magadban, mennyire van affinitásod a kémiához

(de őszintén), mert ha nincs, akkor teljesen felesleges

2011. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én szeretem meg értem is, csak nem tudom, h el tudok e majd helyezkedni ilyen végzettséggel, még a vegyipari gépésztechnikus érdekelne.
2011. aug. 8. 17:46
 5/9 anonim ***** válasza:

persze el lehet, én vegyipari technikus vagyok, és simán el tudnék helyezkedni, ha nem járnék egyetemre


vannak labortechnikus ismerőseim, akik pont a műszaki miatt mentek labortechnikusire, és örültek, hogy nem vegyipari technusit válaszották (Petrikbe jártam, 4 éves alapképzés (érettségiig) + 1 év technikus)

2011. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a gépésztechnikusról nem tudok nyilatkozni hogy beindult e már (már nem járok oda)


az ilyen gépész + egy pici vegyip technus lenne olyan értelemben, hogy lenne nekik vegyipari művelettan, technológia

2011. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha most döntenék, én akkor is a vegyip technikust választanán (ha ez számodra jelent valamit)


Bármelyiket is választod, húzz bele, mert lassan-lassan azért a hatáidők lejárnak.


De kérlek szépen, tényleg csak akkor menj ezekre, ha valóban elkötelezett vagy és nem csak papírért mész.

Az utóbbi 1-2 évben a drága jó átszervezéseknek köszönhetően nagy zsámban jelentek meg a családi pótlékért iskolába járó delikvensek, akik egyszerűen siralmasak.

2011. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ismerőseim (osztálytársak) közül mindenki elhelyezkedett a szakmában így vagy úgy. Az továbbtanulók (mint én is) nehezebb helyzetben vannak, mivel nem lehet egyszerre űzni a kettőt (nappali képzés). Illetve még azoknak nehéz, akik olyan helyen laknak (vidék), ahol semmilyen cég sincs, ahova kellenének vegyészek, és pestre feljárni is problémás nap mint nap
2011. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is vidéken lakom Jászberény itt sok gyár van, azért mennék a vegyipari gépésztechnikusira,akkor el lehet vele helyezkedni, köszönöm. :)
2011. aug. 8. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!