Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van még esély államilag...

Van még esély államilag támogatott főiskolára?

Figyelt kérdés
most fogok érettségizni estin 23 évesen.Van esély rá,hogy még bekerüljek fősulira nappalira és államilag támogatottra? a jegyeim jók. 2 négyes,többi ötös. érettségire is gyúrok. van 2 nyelvvizsgám. így esélyes? vagy csak levelező cvagy esire tudok menni? mennyi a korhatár?
2011. aug. 9. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne?? Nincs korhatár! Rengetegen mennek 30 felett is.

12 félévet az állam fizet minden magyar állampolgárnak.

2011. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ. És mi a helyzet a külföldiekkel? Oké,ez engem már nem fenyeget,mert novemberben kapom meg a magyar állampolgárságit.
2011. aug. 9. 11:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Korhatár nincs, én az 1990-es éretségimmel lettem állami támogatott. Azt viszont nem tudom, a külföldi érettségidet elfogadják-e (ha nem itt érettségizel), és valami ponthatár szigorítást is rebesgetnek, hogy kevesebbe kerüljön az államnak a támogatás, de ezt nem tudom biztosan.
2011. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem,itt fogok érettségizni. magasabb ponthatár?:O nem tudok hány nyelvvizsgát számítanak be? mire felvételizek lesz 3 . 2 közép és egy emelet. de vmiért úgy rémlik ,hogy csak egy számít. akkor mindenképp kell valamiból emeltet tennem.másképp nem jön össze az állami.

.

2011. aug. 9. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!