Most fogom kezdeni a 12. évfolyamot középiskolában. Idén előrehozva érettségiztem töriből (100%) és angolból (96%) középszinten, tavaly németből (96%) szintén középszinten. Ti melyik szakra mennétek tovább a helyemben?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
A helyedben nem akarnék továbbtanulni, amíg nem tudom, mit szeretnék.
2011. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
festő-mázoló
2011. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen iskola ez, ahol csak dobálják utánad a %okat?
2011. aug. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pl. gazdasági szakoknál nézik ezeket a tárgyakat.Vagy pszichológia. Ha nyelvekből közepen ilyen magas %-ot értél el az emelt is menne az meg mondjuk jól jön nyelvi szakra.

Sok lehetőséged van:)

2011. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12.12-es. Az nem lehet esetleg, hogy a kérdező érti, és szereti ezeket a tárgyakat és úgy ért el ilyen magas százalékot...?
2011. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A többi tárgyból is jó vagy? Mert ha a maradék érettségi tárgyakat is megírod ilyenre, akkor tulajdonképpen akárhova mehetsz.. Mi az ami érdekel? Csakhogy szűkítsük a kört..
2011. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ügyes vagy, gratulálok :) ahogy előttem is valaki írta a gazdasági szakokon jól jön a töri és a nyelvek is, tehát ott biztosan tudod kamatoztatni. Esetleg még az ilyen társadalomtudományi és bölcsész szakok, amelyek szóba jöhetnek, de ezek nem annyira keresettek.
2011. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy érti, meg jó belőle, de ha nálunk vizsgázott volna töriből, ahol olyan rosszindulatú tanárok vannak, akkor 80%-nál alig lett volna több az egészen biztos. :D
2011. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az az igazság, h gazdasági szakon gondolkodom, csakhát a matekot eléggé elhanyagoltam, mondjuk ötös voltam belőle mindig, de nem olyan szinten, mint töriből. A politológiát is fontolgatom, vagy a nemzetközi tanulmányokat, csak attól félek, ha ezeket választom, diploma után munka nélkül maradok. Esetleg a keleti nyelvek és kultúrák ami még érdekelne. Szerintetek melyik lenne a legjobb választás?
2011. aug. 13. 15:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha már ezek közül kell választanod, akkor valami gazdasági szakot, abból is hasznosabbat.
2011. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!