Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 21 éves vagyok idén érettségiz...

21 éves vagyok idén érettségiztem, de szakmám nincs, munkanélkülinél tanfolyam?

Figyelt kérdés

sokszor hallottam már hogy akinek nincs szakmája elmegy a munkanélkülin keresztül tanfolyamra és még fizetnek is neki. ez igaz? ha én még nem dolgoztam tehát nincs ledolgozott órám így munkanélkülire sem mehetek akkor is fizetnek nekem a tanfolyam mellett?? (Pécsi vagyok)

A körmös tanfolyam sűrűn van náluk,mert az érdekelne meg az eladói.

akinek nincs még szakmája és nem töltötte be a 22-őt az minden tanfolyamon ingyenes képzést kap,vagy ezt megkell kérdezni a sulikban?


2011. okt. 3. 15:17
 1/3 anonim válasza:
ha nem múltál el 23 és nincs még szakmád,akkor az első ingyen van,nem ilyen habi okleveles tanfolyamon,hanem iskolarendszerű képzésen és nappali tagozaton.nem kell ehhez munkanélküli hivatalba menned,egyszerűen beiratkozol valahova és kész
2011. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szaksulikban is nézd meg,

indul-e képzés

2018. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kereskedelmi suliban

keress eladó képzést

2018. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!