Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakma jó? Érettségi...

Melyik szakma jó? Érettségi után vagyok most szeretnék menni Miskolcra suliba. Ezek a szakmák a Kós-ba vannak, várom az ajánlatokat tanácsokat.

Figyelt kérdés

Magasépítő technikus, Közlekedésépítő technikus, Épületgépész technikus, Környezetvédelmi-vízgazdálkodó technikus, Földmérési és térinformatikai technikus,

Térinformatikus


Ezek közül a épületgépész érdekelne csak nem tudom hogy ez mit ér a mai világba el lehet e helyezkedni vele...


2011. aug. 16. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nehogy környezetvédelmire menj. Alkalmatlan tanárokkal, kiforratlan képzést tartanak. Az épületgépész nagyon jó, főleg, hogy továbbmehetsz vele gépészmérnökire.

A földmérés egész jól meg van csinálva, csak a tanár nem tanárnak való.

De egyetem nélkül egyik se ér sokat, csak a gépész, de az se sokat.

2011. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt esetleg tudod hogy utána mérnökire milyen nehéz bejutni?

Miket vesznek ott figyelembe a jelentkezésemnél?

2011. aug. 16. 13:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondod hogy nem sokat ér egyetem nélkül... a berzébe a vendéglátással többre mennék? vagy egy autószerelőhöz viszonyítva csak jobb nem?
2011. aug. 16. 13:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetemre jelenleg könnyű bekerülni. Ha 3-4 tanuló vagy már bekerülhetsz.
2011. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mérnöki szakok jól fizetnek és hiányszakmák.
2011. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!