Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek beíratkozzak esti...

Szerintetek beíratkozzak esti egészségügyi suliba?

Figyelt kérdés
Nincs munkám, hiába kerestek és keresek. nem tudom, hogy mi tévő legyek. Nem tudom, hogy mi lenne a legjobb, beiratkozni és munka nélkül végi vinni a két évet(bár közbe keresek munkát), vagy kihagyjak egy évet és azzal tölt sem el, hogy munkát keresek.
2011. aug. 18. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
azt is csinálhatod, hogy levelezőre beiratkozol, és amellett is könnyebben tudsz dolgozni, ha lesz mit. az eü jó választás, csak nézd meg, hogy mik a keresettebb állások, és az alapján dönts.
2011. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg nagyon rossz választás az egészségügy. Szép szakma, persze, de az egészségügyi dolgozók a legrosszabbul fizetett munkavállalók között vannak.
2011. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár lehet, hogy rosszul fizetettek, de azért hála pénzt nem csak az orvos kap, hanem pl egy ápoló is dögivel, legalábbis nálunk. De amúgy szerintem egy gazdasági levelező jobb választás lenne.
2011. aug. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Piros83 válasza:
Szerintem nem rossz döntés. Bár igaz, hogy nincsenek túl fizetve és baromi sokat dolgoznak de azért nem sanyarognak annyira mint ahogyan az le van festve! Más országokban persze jóval többet keresnek, ez is tény! De inkább azt gondold végig van e benned elég elhivatottság mert amennyi szépsége van legalább annyi árny oldala is, ha nem több! Lelkileg nagyon erősnek és ridegnek kell lenni hozzá, ha nem vagy elég érzéketlen teljesen tönkre fogsz menni benne! Gondolj abba bele, hány olyan beteg gyerek, ember van akin már sajnos nem lehet segíteni és neked végig kell majd nézned az elmúlásukat! Erre vajon képes lennél????? Üdv!!
2011. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk azt mondták, hogy döntsük el, h beteg vagy egészséges emberrel akarunk-e foglalkozni, utána meg, hogy felnőttel vagy gyerekkel. ha rosszul dönt vki viselje a következményeit.
2011. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Érettségid van?

Mert kell hozzá

2017. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!