Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológus szeretnék lenni!...

Pszichológus szeretnék lenni! Jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
Tapasztaltak véleményét várom, hogy ezt mennyire nehéz elvégezni és jó álláslehetőség-e?
2011. aug. 19. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
minden csaj közgazdásznak, orvosnak vagy pszichológusnak megy
2011. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos nem, állítom ha fogorvost írtam vna, akkor arra mondtad vna ugyanezt..nem ilyenek véleményét kérem, ráadásul nem is a kérdésre válaszol...Légyszíves írjanak tapasztaltak és lehetőleg a kérdésemre is válaszoljatok!!!!!!!
2011. aug. 19. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nem én végzem, de egyik legjobb barátnőm. Neki nem nehéz. Mindig is erre vágyott, ezt akarta csinálni és van esze, meg logikája, és boldogul vele, szereti..

Azt egyébként ő is mondta, hogy náluk lényegesen több a csaj mint pasi, de szerintem ez nem érv amellett, hogy válaszd- vagy ne.

Ha pedig tényleg szereted, és tényleg tanulsz nem csak bulizol az egyetem alatt, aztán pedig jó szakember leszel, szívesen csinálod akármennyi fizuért főleg az elején, akkor jó ötlet igen.

Én orvosnak készülök, tudom mennyi lesz a rezidens fizetésem,nehéz elvégezni, de nem érdekel, mert én mindig is orvos akartam lenni, és gyógyítani, ezért választottam ezt.

2011. aug. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mennyit keres a legjobb barátnőd kb ha megkérdezhetem?
2011. aug. 19. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Még végzi, semennyit.
2011. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem sok választ el az éhhaláltól, ha nincsen kapcsolati hálód, a társadalmi megbecsültsége nagyon alacsony, de ha ez a szíved vágya, ne tántorítsalak el!
2011. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

1.

A pasikból meg pl. sebészeten van sok.

2013. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!