Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vészes szokott lenni egy...

Belushka kérdése:

Vészes szokott lenni egy Irodalom pótvizsga?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 23:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez a tanártól függ, meg természetesen tőled, ha nem tanultál semmit, biztos nem mész át.
2011. aug. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem, 30.-án lesz a pótvizsgám. 21 tételt kell megtanulnom, eddig 10-et tudok, napi 2-t tanulok...!! Ezt a 10 et úgy tudom, hogy tudok róluk mondani azért valamit!:)
2011. aug. 22. 12:52
 3/13 anonim ***** válasza:
addig még simán meglehet tanulni mind a 21 tételt ötösre...
2011. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
14-et tudok, most tanulok még 2-t!! péntekig megakarom tanulni mindet, azután hétvégén és hétfőn olvasgatom!! És az jó, nem ha a pótvizsga napján reggel korán felkelek és olvasgatom ?!
2011. aug. 24. 21:25
 5/13 anonim ***** válasza:
A kötelezők legyenek elolvasva. Legalábbis azok amelyek az adott tanévben voltak... Aztán pedig ennyi tétel nem okozhat problémát. Én két hét alatt készültem fel az érettségi előtt a szóbelikre és végül sikerült megtanulnom mindent.. Szóval lebegjen az a szemeid előtt, hogy rendkívül kellemetlen dolog évet ismételni. És tessék szépen erőt venni magadon és megtanulni. Amúgy pedig a pótvizsga nem egy komoly dolog. Van, hogy már akkor is átengedik a suhancot, ha látják rajta az igyekezetet és azt, hogy készült azért és nem tett rá magasról...
2011. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És az jó nem, ha a pótvizsga napján reggel korán felkelek és olvasgatom ?!
2011. aug. 25. 11:10
 7/13 anonim válasza:

Hülyeség aznap reggel is tanulni, akkor már úgyse fog megragadni semmi.

De most komolyan!Irodalom pótvizsga???Erről csak a funkcionális analfabetizmus jut eszembe.

2011. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Bukás oka: Kis érettségink volt én meg nem tanultam egyáltalán semmit rá... jóba voltam a tanárral és azt hittem majd mondok vmit és megadja a 2-est de tévedtem..!:)
2011. aug. 26. 14:19
 9/13 anonim válasza:
Nekem már volt kettő. Hallotam olyat, hogy valaki semmit nem tudott, elindult haza, hogy akkor úgy sem ment át és mégis átment.
2011. aug. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sikerült !! ; )
2011. aug. 30. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!