Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az baj ha engem úgy nagyon...

Az baj ha engem úgy nagyon nem érdekel semmilyen szakma, kivéve egyet?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok kereskedelmi akadémiára járok, Szlovákiában, de ez a szak eengem nem nagyoon érdekel, csak azért mentem ide hogy meglegyen a kozépsulim, és mert innen majd bárhová mehetek! Engem csak egy szakma érdekelne és az a modelkedés, fotózkodás :)
2011. aug. 23. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
erre nem alapozhatsz,mert ahhoz nagyon jónak kell lenned,hogy megélhess belőle,illetve nem csinálhatod életed végéig,mert jönnek újak,fiatalabbak,jobbak egy idő után.szóval én azt tanácsolom mindenképp,hogy emellett találj ki valami mást is,akár ezen a területen belül,aminek mondjuk akkor is hasznát veszed,ha már "öreg" vagy egy fotózáshoz,vagy modellkedéshez.
2011. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

egyáltalán nem baj. örülj h téged legalább érdekel vmi. én is 16 vagyok, de elképzelésem sincs h mi legyek/mi érdekel :/

kezdj el sztem neten utánajárni h milyen lehetőségeid vannak, aztán sok szerencsét! :)

2011. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az elso válaszolónak igaza van, tudom hogy erre nem alapozhatok, de engem ez annyira érdekel és ismeroseim szerint is van rá tehetségem, mert jó képeim vannak! Más meg ami esetleg az vagy az ugyvéd szakma vagy valamilyen orvos :) 2. Koszike a választ, szerintem is ez akkora hulyeség hogy ilyen hamar el kell donteni hogy mik szeretnénk lenni, amikor sztem 15-16 év az még gyerek ész akk honnan tudná vki hogy mi is akar lenni! :)
2011. aug. 23. 12:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ez érdekel,indulj el ebbe az irányba.De minél hamarabb kezdj el akkor a modellkedéssel foglalkozni,hogy meglásd,tényleg annyira érdekel-e az egész,hogy órákig (akár fél napig) hajlandó vagy tűsarkúban és fürdőruhában ácsorogni tavasszal a metsző hidegben egy nyári kollekció fotózásán,és hogy elég kitartó vagy-e ahhoz,hogy képes legyél érvényesülni ebben a szakmában.Esetleg elvégezhetnél valamilyen ehhez kapcsolódó szakmát (pl.sminkes) és úgy könnyebben el tudnál helyezkedni,ha a modellkedésből már kiöregedtél.


21/L

2011. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem baj ha érdekel, de ha azt hiszed, hogy majd valami híres modell leszel, vagy hogy ebből meg fogsz élni az már baj


találj magadnak rendes munkát, dönts el hol akarsz továbbtanulni, a modellkedés meg maradjon meg hobbinak.. nem nagyon van más választásod.

2011. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!