Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debrecenben (hol) van orosz...

Debrecenben (hol) van orosz tolmácsképzés?

Figyelt kérdés
Akár az egyetemen, akár más tanfolyam keretében, de van-e olyan tanfolyam, mely nappali és orosz tolmácsképző? És ha igen, általában van elég jelentkező rá, vagy legtöbbször nem indul? (Mert az orosz, sajnos, nem túl érdekelt nyelv hazánkban.)
2011. szept. 1. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Így van és zseniális a döntésed, mert kapkodni fognak utánad.


A Debreceni Egyetemen, nézd csak...

[link]

2011. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaj nem, idióta vagyok ez olasz, nem orosz.


Bocs, sajna Debrecenben nem találtam, csak Pesten, de szerintem lehet levelezőn is.


[link]

[link]

[link]

2011. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket, lehet, a levelezőset fogom választani, bár jobb lenne, ha valami intenzívebbre tudnék járni, és Debrecenben.

Igen, zseniális döntés, bár a tudást hozzá nem épp könnyű megszerezni, ha ilyen kevés helyen indul. :/ :)

2011. szept. 2. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!