Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha van már egy emelt szintű...

Ha van már egy emelt szintű érettségim biológiából, de nem sikerült jó, lehet újracsinálni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, töri tanárom mesélte hogy egy gyerek 92% os emelt törit csinált .. de neki 95% kell ezért újra írja ...
2011. szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! ennek örülök:) Mondjuk nekem tényleg nagyon rossz lett, ha jól emlékszem 54%... Nekem meg igencsak jól jönne 90% körüli:D
2011. szept. 3. 09:36
 3/9 anonim válasza:
én nem vagyok benne biztos h emeltet újra lehet írni, de sztem kérdezz meg erről vmi tanárt..
2011. szept. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenki annyiszor érettségizik ahányszor akar, csak ki kell fizetni az érettségi vizsga díját.
2011. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok. én sem vagyok benne biztos... A vizsgadíjat tudom, nem is kevés:( Az lesz, megkérdezek egy tanárt aki tudhatja a választ. vagy az oktatási hivatalt:)
2011. szept. 3. 14:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Figyelj! Tehetsz újra emelt szintű biológia érettségit, a státusza ISMÉTLŐ lesz.

Rámégy a www.oh.gov.hu -ra jelentkezel akár őszi- akár tavaszi érettségire, kitöltöd a jelentkezési lapot ( ha a középiskoládban nem tanulsz tovább) kapsz egy ''egyedi érettségi iktatószámot'' a kinyomtatás után, elküldöd levélként vagy bemégy a közeledben lévő Oktatási Hivatalba vele.

Az iktatószám alapján átnézik az adataid, kinyomtatják a jelentkezésed, a szükséges dokumentumokat ( eredeti érettségi bizonyítvány, középiskolai bizonyítvány másolatot, és ha vagy nappali oktatásban egy iskolalátogatási igazolást csatolnak mellékletként ) és ingyen érettségizel. :)

( én most jártam végig éppen, őszi érettségire jelentkeztem ) Remélem segítettem. :)

2011. szept. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ui.: még annyi, hogy figyelj a határidőkre.

Őszi érettségire a jelentkezés határideje: 2011. szeptember 5. (holnap!)

Tavaszi érettségire a jelentkezés határideje: 2012. február 5.

Sok Sikert Neked! :)

2011. szept. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Nagyon sokat segítettél:) Hálás vagyok érte:)

2011. szept. 5. 08:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. :)
2011. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!