Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Földrajz vagy rajz érettségit...

Földrajz vagy rajz érettségit válasszak?

Figyelt kérdés
A későbbiekben fotográfus szakra szeretnék menni (tudom hogy nem fogok megélni belőle, ez a sablonszöveg nem érdekel ebből a szempontból), amihez gondolom jól jönne egy rajz érettségi, bár ez OKJ-s képzés lenne, a Szemerében Miskolcon. Viszont nagyon szeretem a földrajzot is, egyetemen vagy bölcsészkarra vagy természettudományira akarok menni, de eközött még nem tudok dönteni. A földrajz is mindig a kedvenceim közé tartozott, nem túl könnyű, bár a rajz is olyan, hogy elsősorban jól kell tudni rajzolni hozzá. (A heti egy óránk ebből pedig kevés lesz úgy érzem) Már egy előrehozott (infó) érettségim van, ezenkívül még egy tárgyat választhatok, és tanácstalan vagyok, hogy melyiket válasszam majd.
2011. szept. 5. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:

én a földrajzot választanám a helyedben ha e kettő közül kell választani.

amúgy az én választottam biosz lesz:D az infóm nekem is meg van már.

2011. szept. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem nehéz választás ez most, mert ha a fotográfusra továbbmegyek, oda kell a rajz, de ha a földrajzot nem csinálom meg, akkor meg azt fogom bánni. Mindkettő kéne, de már csak az egyiket csinálhatom meg sajnos :/
2011. szept. 5. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!