Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen olyan egyetemek (illetv...

Milyen olyan egyetemek (illetve ott szakok) vannak, ahova jó a matek (emelt) és földrajz (közép) érettségi?

Figyelt kérdés
még nem tudom, hogy hova jelentkezzek majd, sőt, még abban sem vagyok teljesen biztos, hogy miből akarok érettségizni. Földrajzból már csináltam egy előrehozott érettségit, de nem biztos, hogy bármire is jó lesz. Kérlek ha tudtok valami jót, akkor írjátok meg! (A felvit már végigböngésztem, de jobb lenne, ha valaki akár személyes tapasztalat alapján ajánlana valamit, plusz nem is találtam valami sok mindent,valószínűleg jó párat meg se találtam)
2011. szept. 5. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Matematikai szakokra biztos mehetsz, meg esélyes a mérnöki is, de azt nem tudom, hogy oda kérnek-e fizikát.
2011. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!