Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Létezik ingyenes (vagy legaláb...

Létezik ingyenes (vagy legalábbis olcsó) érettségi előkészítő?

Figyelt kérdés
Budapest, rákospalota környékén gondoltam elsősorban, de mivel valószínűleg ingyenes nem nagyon van, ezrét tök midnegy hol... Csak mert a suliban nagyon le vagyunk maradva... :S
2011. szept. 6. 17:21
 1/4 anonim válasza:

[link]


Ez ingyenes(!!!!),én is erre jártam 2 évig,újpalotáról,ugynis 11.iktől lehet már,nagyon megéri...nekem 4es lett a matek érettségim többek közt ennek is köszönhetően:) Sztem mindenképp próbáld meg;)


Hajrá az érettségihez!(:

2011. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!! :D
2011. szept. 9. 14:10
 3/4 anonim válasza:
Szívesen!;)
2011. szept. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 VirágViola válasza:

A BGF Külkereskedelmi Kara indít ingyenes érettségi felkészítőt angolból, németből, matekból, történelemből emelet szinten és közgázból középszinten Külker NullSzemeszter néven.

[link]

2015. febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!