Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vannak olyan délutáni iskolák...

Vannak olyan délutáni iskolák ahova csak 1 héten 1-2 napot kell bejárni, de lehet igényelni családi pótlékot is?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok tanköteles, de viszont gyűlölök suliba járni. (Ez nem csak az alap undor) senkivel nem tudok beszélgetni, nincsenek barátaim, szünetekbe csak állok magamnak, nem jön oda senki, én próbálkoztam, de 3 év után kerültem be az osztályba, gondolom azért nem fogad be senki, mert mindenkinek megvan a maga kis társasága. De abbahagyni nem hagyhatom abba, mert anyumnak ez nagy segítség (mármint családi pótlék) mivel most elvették tőle minden pénzét. Keresnék munkát is, de azért sulit is elszeretném végezni.
2011. szept. 7. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
én levelezőre jelentkeztem kedden és csütörtökön van tanítás 14:30-tol 18:55-ig és 20 éves koromig igényelhetem a családi pótlékot.
2011. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
viszont lehet hogy a tb-t fizetnem kell..
2011. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ha levelezőre megyek akkor igényelhetem a családi pótlékot? vagy nem minden levelezős sulinál van így?
2011. szept. 7. 14:34
 4/6 anonim ***** válasza:
minden suliba jár 20 éves korodig illetve ha tanév közben töltöd be akkor annak a tanévnek a végéig.de ha rendszeres jövedelmed (tehát dolgozol) van akkor már nem.
2011. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ugye gimnáziumra gondolsz?
2011. szept. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De árvaságit elfelejtettem családihoz hozzáírni. Szerintetek azt is lehet igényelni? TB? Bocsánat a sok kérdésért, de hamarosan szeretnék váltani és előtte mindent tudni szeretnék.
2011. szept. 7. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!