Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha Szent Margit Gimnáziumba...

Ha Szent Margit Gimnáziumba (Budapest) szeretnék járni de nem járok templomba minden nap attól még járhatok oda?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
minden nap = minden vasárnap?
2011. szept. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az egyházi iskolákban nem feltétel az aktív vallásos élet.
2011. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem. Csak az értékrendjüknek megfelelő viselkedés.
2011. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddig válaszokat . Első válaszoló: igen úgy akartam írni elnézést. Valamelyikőtök nem jár oda? :D
2011. szept. 7. 20:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Már nem járok gimibe sajnos.

És templomba sem járok, hanem gyülekezetbe. :P

(Nem Hitgyüli :))

2011. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A gimnáziumban van szóbeli felvételi, így azon minden kiderül, h hova és mennyit jársz, mert belekérdeznek egy-két dologba. Azt ne jelentsd ki azért, hogy te SOHA nem jársz, maximum nem rendszeresen. Egyébként nem vészes. A jegyeid legyenek jók és nem fogják annyira nézni, h milyen a hit életed. Az hozzátartozik az egészhez, hogy év közben havonta egyszer kötelező reggel (7-kor) misére járni + 1,5 havonta kb hétvégén kötelező egyszer részt venni egy misén.
2012. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem kell járni misére, ha nem vagy vallásos vagy katolikus
2013. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!