Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy lehet ekkora árkülönbség...

Hogy lehet ekkora árkülönbség az érettségi előkészítők között?

Figyelt kérdés
Az ELTÉ-n kb 60 000, a SOTÉ-n 80 000, a Magister Universitasnál 57 000 Ft a tanfolyam... Ez minőségbeli különbséget jenent?
2011. szept. 8. 10:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül. Pl itt Pécsen én olcsóbbakat láttam (mondjuk konkrétan csak egyet láttam :D) viszont nem hiszem, hogy bármiféle hátrányban szenvednék emiatt. Mindenképpen járj utána, hogy egy ilyen tanfolyam mit takar, mi van benne az árban (vagy épp mi nincs), mert lehet, hogy ahol kevesebb ott külön kell venni ilyen olyan könyvet, meg beszerezni fénymásolatokat, akkor árban ugyanott tartasz, mintha a drágábbra mentél volna.

De lehet ,hogy semmilyen különbség nincsen, egyszerűen csak reálisabb árnak tűnik valahol az 57ezer pénz. Mindenképpen telefonálgass vagy érdeklődj személyesen, mert az alapján össze tudod hasonlítani az esetleges különbségeket.

2011. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!