Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek menjek tovább tanulni? 14/L

Minek menjek tovább tanulni? 14/L

Figyelt kérdés

nem tudom hogy minek menjek tovább tanulni szeretek sportolni(kivéve suliban),nem akarok egyhangú,ülő munkát,szeretem ha zajlik az élet..de minek menjek tovább tanulni? ajánlanátok sulit és hogy minek menjek tovább tanulni?

elfelejtettem írni hogy valami jó,erős gimibe szeretnék járni(erős szó alatt azt értem hogy 4-5 átlaggal vesznek fel)


2011. szept. 8. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj egy jó erős gimibe, így lesz plusz 4 éved eldönteni :)
2011. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és hol vannak erős gimik?
2011. szept. 8. 13:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ajánlom a gépész sulikat sokkal több mindent elérhetsz mint a gimnáziumban. az érettségi ugyan az és utána még jó szakmát is tudsz csinálni;)
2011. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt imádom, amikor mindig a gépészekkel jönnek... ember, nem látod, hogy lány, és még véletlenül se hasonló munkát szeretne?
2011. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazság szerint egy jó erős szakközéppel előbb lennél szerintem. a magam részéről közgázos suliba jöttem most csinálom a szakmait, és még továbbtanulok. Nem bántam meg.
2011. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó: azon belül mit lehet tanulni?
2011. szept. 8. 15:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ha gimibe akarsz menni, akkor menj oda, akkor még nem kell eldöntetned semmit, max a tagozatot, de szerintem az egyáltalán nem számít. Ott mindent fogsz tanulni, és ráérsz később dönteni, plusz ha felsőoktatás szerepel a terveid között (egyetem), akkor is érdemes.

Ha nem tudod mi érdekel, a szakközepet nem javaslom, hiszen az azért eléggé behatárolna (pl. egy műszaki szakközépben nem tanulsz elég bioszt hogy aztán orvos lehess).

Ajánlani sulikat pedig nem nagyon tudunk amíg meg nem mondod merre laksz. :)

2011. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hajdúböszörményben lakom
2011. szept. 8. 17:25
 9/9 A kérdező kommentje:
de az nem baj ha másik városba kell mennem és kolis leszek..csak azért nagyon messze se legyen:)
2011. szept. 8. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!