Föci vs. Info érettségi?

Figyelt kérdés
pro és kontra..
2011. szept. 8. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Én infóból érettségiztem (az volt a választott ugye), szerintem tök jó :D

Szóval 1 szavazat az infóra :D

2011. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én mindkettőből érettségiztem. Először földrajzból ami 4 es lett és mivel kellett a plusz pont bevállaltam az Infót ami bizony majdnem 100% os lett így felvettek oda ahova menni akartam. A földrajz az könnyű ott csak mindent be kell magolni és tudja az ember, én találkoztam olyan tétellel is amit ha egy normál ember nem tud legalább 3 asra elmondani tanulás nélkül az tényleg teljesen nem épp agyilag mivel annyi könnyű alap dolog szerepel benne. Az infó kicsit nehezebb ehhez nagyon kell vágni az Office programokat, elméletnél pedig olyan tételeket adnak aminek a felét mindenki tudja.
2011. szept. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kérdés az, mit szeretnél majd érettségi után...
2011. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ez főleg attól függ, hogy hova akarsz továbbtanulni, illetve szerintem az sem mindegy milyen a beállítottságod, melyik érdekel jobban stbstb. Egyébként szerintem egyik sem nehéz, pláne ha szereted a földrajzot/gépeket:)
2011. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ

igazából nem tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam mert informatikából kicsit jobb vagyok /heti 9 órában tanulom az egész család, mindenki mérnök vagy informatikus/ mert az ugy mond a véremben van... de igazából nem valoszinú hogy informatikus leszek majd mert nem tudok rá szót mondani hogy mennyire nem szeretem csak így szóba került hogy ahhoz van egy kis érzékem és hogy az könnyen menne nekem

a másik hogy a földrajzot heti 2ben tanulom azt itt szerettem meg annak idején abbol is egész jó vagyok már

én valoszinüleg valami kereskedelmi vagy üzleti irányba fogok majd elterelődni...

igazából nem nagyon tudom hogy ahhoz melyik lenne a jobb

2011. szept. 8. 14:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy miből érettségizel, nem számít annyit, hogy baszogatnak-e az egyetemen azért, hogy menjél info órára. Egyik ismerősöm leérettségizett infoból (Corvinus) és nem kell infora járnia.
2011. szept. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azt azért még elfelejtettem, hogy ugye ECDL
2011. szept. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

7-es igen ha megvásárolod akkor odaadják... /megkérdeztem regisztációt kell fizetni/ de valóban nem kell tökölni vele

de mondjuk tesóm is nem sokra ment vele

föci mennyire nehéz jól felkészülni? / 4-5re/

2011. dec. 5. 16:39
 9/9 anonim válasza:
hát a mai föci után inkább jelentkeztem volna infóra..
2013. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!