Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit érdemes csinálni ha sokat...

Mit érdemes csinálni ha sokat (2,5) évet csúszok az egyetemen?

Figyelt kérdés

Még államilag támogatott képzésben vagyok, még van plusz egy évem ezen a féléven kívül.

De azután fizetősön leszek amire a pénzt nem tudom honnan fogom előteremteni.

Azon gondolkoztam ,hogy ha lejár az államilag finanszírozott féléveim akkor levelezősön fogom befejezni az egyetemet, dolgozok majd mellette.

Diákhitelt semmiféleképpen se akarom felvenni.

Nem tudom ,hogy ilyenkor kevesebbet ér a diploma ha levelezősön fejezem be az egyetemet?

Csak mert úgy hallottam ,hogy levelezősön könnyebb.

Egyébként Bsc-t csinálom még Gépészmérnöki karon, szakirányt még nem választottam a szigorlat hiánya miatt.

Ilyenkor érdemes mellette elkezdeni még egy karon valamit? Vagy milyen ügyeskedéssel lehetne minél több pénzt megspórolni addig? Kolis vagyok.Már Nem bulizok, sűrűn.

Dolgoznék mellette+ba csak még valamivel csak lehet ügyeskedni.


2011. szept. 9. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a helyedben átmennék levelezősre. Egyrészt azért, mert már a tanárok is furán néznek arra, akik már X és itt tanulnak, de még mindig az első éves tárgyakat tanulják. Levelezőn hátha engedékenyebbek.

Melyik egyetemen tanulsz? Hogy sikerült ennyi plusz félévet összeszedni, ha megkérdezhetem?

2011. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miskolcon :D

Mondjuk úgy ,h elszalad velem a ló.. Inkább buliztam minthogy tanultam volna, úgy voltam a sulival ,hogy majd megcsinálom jövőre egy évet úgy is lehet csúszni.

Most számoltam utána ,h mennyit is csúszok jelenleg.

És még a nehéznek mondott tantárgyaim nincsenek is meg.

Ha lehetne újból kezdeném az egészet. Nagyon hülye voltam, pedig nem volt semmi más dolgom a tanuláson kívül.

Egyébként matekkal csúszok, nem nehéz nem avval van a baj csak gyakorolni kellett volna sokkal többet.

2011. szept. 11. 23:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem csináltam meg a matek I -et első félévben másodikban így nem tudom felvenni a matek II-t így már egy év csúszás benne van. Utána második és harmadik évben se csináltam meg, mert más tantárgyakkal foglalkoztam inkább és emiatt vagyok ebben a helyzetben.
2011. szept. 11. 23:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Azóta befejezted?
2013. nov. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem "baj", ha csúszol, csak legyen meg

a vizsga-

2013. nov. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!