Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE vagy BKF? (média és...

ELTE vagy BKF? (média és kommunikáció)

Figyelt kérdés
szerintetek hol érdemesebb tanulni,ha újságíró szeretnék lenni? ELTE vagy BKF? estleg milyen minort érdemes felvenni hozzá?
2011. szept. 10. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha csak ebből a kettőből lehet választani, akkor az ELTE. Legalább az egyetemi éveid alatt érezd azt, hogy vagy valaki, elég utána rájönni, hogy újságíró nem így lesz az ember. Legalábbis nem ezzel kezdődik... de te tudod.
2011. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mind a kettőben kiváló meki eladókat képeznek.
2011. szept. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és ha felvennék még hozzá egy magyar minort annak lenne értelme?
2011. szept. 10. 13:04
 4/10 anonim ***** válasza:
a média és kommunikáció egy mondvacsinált neve nincs szak...semmi értelme... magas pontszám de semmire nem lehet vele menni...azért hogy papírod legyen inkább ne is menj el egyetemre...főleg ilyen szakra...
2011. szept. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

Rengeteg lehetőséged van ezzel a szakkal. Elmehetsz vonatkerék pumpálónak vagy a Naphoz fűtőnek, de közmunkásokra is nagy szükség van meg árufeltöltőkre!

De ha még ez sem elég akkor ott a meki.

Üdv

2011. szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

Ezek kamuszakok, évente 20 ezret képeznek ki belőlük és egyikük sem lesz újságíró, közben meg rinyálnak, hogy az állam miért nem ad nekik munkát még utcaseprőként sem. Nem végzettségtől függ az újságíróság, hanem hogy milyen jól tudsz fogalmazni és vannak-e jó kapcsolataid.


Amúgy ha egy király szakot akarsz, akkor menj informatikusnak, akárcsak én.

2011. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
BÜFÉ-RUHATÁR SZAK!!!!!!
2011. szept. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de nincs más lehetőségem,én csak írni tudok, és egyetemre pedig kell mennem. Nem tudom milyen más lehetőségem lenne még.
2011. szept. 10. 17:49
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Ki mondta, hogy kötelező egyetemre menni? Vagy te csak követni akarod a divatot? Divatmajomkodni akarsz? Vagy válassz értelmesebb szakot, vagy tanulj ki egy nem kamu szakmát, vagy pihenj egy évet előtte, miközben diákmunkázol, de ne merj nekem ilyen trágyára menni.
2011. szept. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha egyszer újságíró akar lenni, akkor mégis milyen más szakra mehetne mint kommunikáció? És ha már kommunikáció szak, akkor én a BKF-et javasolom. Abszolút gyakorlatias az oktatás, van saját újságjuk, ahol gyakorolhatsz, de ha máshova mennél gyakorlatra, akkor van Karrier Centrum, akik segítenek mást találni. Ezen kívül tanulhatsz nyelvet, és tréningeken vehetsz részt, de szerintem mindenképpen menj majd el nyílt napra, és nézd meg magadnak :). Addig is itt a felvételi honlapjuk: [link]
2011. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!