Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet még esti érettségire...

Lehet még esti érettségire jelentkezni? :S

Figyelt kérdés

Elcsesztem a nyaram melókereséssel, meg 1 "kedves ismerős" beígért egy "tutibiztos" munkát, amiből semmi nem lett -_-

Úgyhogy most kapkodom a fejem... a 10. osztályom megvan, de azzal nem sokra megyek. Ilyenkor már nem vesznek be esti érettségire?

Néztem a munkaügyi központ által államilag finanszírozott tanfolyamokat is, de mostanában csak 4-5 indult, azok is leginkább férfiszakmák .

Melót pedig ilyen "hatalmas" iskolai végzettséggel nem találok :( Esetleg javaslat, hogy merre induljak tovább? (bár tudom, sokan vannak hasonló helyzetben, mint én)


2011. szept. 11. 04:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Előző évben kiiratkoztál a suliból? Vagy ezt most nem értem. Ha igen, akkor egyszerűen próbálj meg visszairatkozni, még nem telt el olyan sok idő. Tudtommal ha elmúltál 18 éves, akkor mehetsz esti ISKOLÁBA (olyan hogy esti érettségi nincs), próbáld megérdeklődni a környékeden melyik középsuli tart ilyet.
2011. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát, annak idején sajnos abbahagytam a sulit :/ Eléggé meg is bántam. Van 1kisfiam, a GYES-em jó pár hónapja nem jár már, azóta nem találok melót :(

Egyébként 23 vok. Erre meg azért kérdeztem rá, mert a jelentkezési idő már mindenhol lejárt és már megkezdték az oktatásokat erre az évre :S

2011. szept. 11. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!