Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógytornásznak tanulok, és...

Gyógytornásznak tanulok, és most lehetőségem van masszőr képzésre 60000 ft-ért,2 év alatt, esti tagozaton, szerintetek érdemes ezt elvégeznem, amellett, hogy gyógytornász leszek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
2 év alatt, ez igen egyik ismerősöm fél év alatt csinálta meg hétvégenként járt el képzésre. Szerintem jó ötletnek hangzik, mivel ezzel mellékállásban eltudnál helyezkedni wellness szállókban és azéért egy nyár alatt az ára többszöröse fog megtérülni. Szerintem nem árt ha ezt is tudod főleg gyógytornász létedre így lesz fogalmad a dolgokról.
2011. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából még nem biztos, hogy ez két éves, én ezt csak gondoltam, de még nem kaptam rá választ. Ami biztos, hogy félévente 15000 ft. köszi a választ.:)
2011. szept. 11. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Hol tanulsz?
2017. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!