Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mit tanuljak,...

Szerintetek mit tanuljak, mihez kezdjek? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés

24 éves lány vok és sajna csak a 10osztályom van meg :S Van egy 4éves kisfiam, mellette sajnos nem tudok elmenni akármilyen melóba (pl.3műszakba). Úgyhogy ien kevés iskolai végzettséggel nem nagyon találok semmit :/

Szívesen tanulnék valamit, jó lenne valami államilag támogatott tanfolyam vagy olyan amiért nem kérnek sokat.

De még ennyi idősen sincs fogalmam pontosan, hogy mihez kezdenék. A helyzet az, hogy a kinézetem is extrém kicsit, van 1pár tetkóm és testékszerem is és előnyben részesítem a goth stílust, úgyhogy ugye emiatt jó pár dolog kizárva... Ami érdekelne, az pl. a piercerkedés, de hát ugye azzal elhelyezkedni, pfff... főleg anyagiak nélkül... :S Vagy esetleg fodrász ( szeretek a saját hajammal kísérletezni) - de hát abból is van egy rahedli -_-

Esetleg tudtok mondani olyan szakmákat, amikben nem hátrány a külsőm, nem túl monoton és viszonylag könnyen el lehet helyezkedni vele?


2011. szept. 11. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fodrászból azért nincs olyan sok, sok szalonba keresnek, viszont hamar ki kell építened a körödet, ha meg akarsz maradni.
2011. szept. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Remélem nem haragszol érte, de ilyen külsővel nem lesz egyszerű. Szerintem jól érzed, hogy olyan helyre kellene menned, ahol a kinézeted előny. Szerintem is valami szalonban lenne jó helyed, hiszen ott hiteles szakértőként tekintenének rád. Szerintem valami ilyesmi képzést keress.
2011. szept. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!