Szakma? MIt érdemes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni hogy milyen szakmát érdemes tanulnom ha 4-5ös tanuló vagyok+emelt matek tagozatos középiskolába járok?

Most épp grafikusi és a építész mérökin is elgondolkodtam.

15/F


2011. szept. 11. 17:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

ÉS ez a gépész mérnök a gyakorlatba mit takar?

MIt is kell csinálnia?

UI:gondolom matek meg fizika kell hozzá?ugye

2011. okt. 4. 18:04
 12/12 Fémfaház válasza:
Gépeket tervezel;) tervezhetsz mosógépet, hűtőt, de akár autót is, de nem csak a tervezésből áll a feladata, hanem a már meglévő technológia fejlesztése és még sorolhatnám látogass el a műszaki egyetem honlapjára ott lesz a gépészmérnöki kar honlapja és ott részletesen leírják hogy mi lesz a feladatod. Régebben én is gépészmérnök akartam lenni, csak lusta vagyok tanulni :D Én 18 éves vagyok pár hónap múlva érettségizek és még nem tudom mi akarok lenni, csak annyit, hogy a kereskedelemben akarok tevékenykedni. De azért nem tudom mi legyek mert olyan szakmát kéne találni, amit élvezek is csinálni, meg is lehet belőle élni és hosszú távon jövedelmező lesz, tehát lehet hogy most 1 IT biztonsági szakértő keres fél millát havonta, de az is lehet hogy 10 év múlva semmi szükség nem lesz rá.
2011. okt. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!