Szülésznőnek lenni ciki?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem épp a legjobb formában tettem fel ezt a kérdést. Röviden a lényeg,hogy 18 éves vagyok,és szeretnék szülésznő lenni a későbbiekben. Viszont mindig zavarban voltam,ha az osztályban,vagy bárhol máshol kérdezték hogy mi szeretnék lenni. Nem tudom,valahogy azt érzem,hogy cikinek tartják, nem értenének stb. Olyan,mintha azt mondanám pl hogy nőgyógyász akarok lenni. Ti hogy látjátok ezt?
2011. szept. 11. 18:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, vállald fel nyugodtan:)
2011. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, másoknak a születés/szülés egy csoda, és te ebben segítesz nekik.
2011. szept. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, amúgy nőgyógyász sem az. Nagyon szép foglalkozás.
2011. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Még az urulógia is lehet szép valakinek :D a lényeg hogy TE ezt szeretnéd csinálni, megtaláltad a célod. Ennek örülnöd kéne hiszen a mai napok pályaválasztó diákjai közül elenyésző azoknak a száma akik konkrétan tudják hogy milyen területen szeretnének elhelyezkedni. Azt akarom mondani hogy ne törődj mások véleményével (egyébként naon nem ciki :) sőőt).
2011. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Húúúú...végre valaki :D Azt hittem, csak én vagyok ilyen "nemnormális", hogy ez szeretnék lenni. Senkisem érti meg.

Én egyátalán nem tartom cikinek. Ezt szeretném, ehhez érzek ambíciót. Nem érdekel, hogy kevés a pénz, vagy nehéz a munka. Ugyan mindenki le akar beszélni, de akkoris kitartok. Csodás érzés lehet segédkezni egy új élet megszületésénél. Az édesanyának pedig gondolom nem utolsó, hogy normális, odaadó szülésznője van.

Ha tényleg ezt szeretnéd, ne foglalkozz senkivel. Hajrá!

Amúgy melyik egyetemre készülsz?

2011. szept. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki, sőt nagyon jó ezt látni, hogy vannak a mai fiatalok között olyanok, akik elhivatottságot éreznek az egészségügy felé :D Ez inkább megbecsülendő dolog :) (Amúgy én is szülésznő szerettem volna lenni, de a szüleim mást erőltettek, amiből nem lett semmi, és sokszor nagyon bánom, hogy nem a saját fejem után mentem!!! ) Szóval sok sikert, és jó tanulást!! :)
2011. szept. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi. :)

SE-re szeretnék menni. :)

Mások véleményét is szívesen várom :)

Ja meg kort,nemet is írjatok légyszí ha válaszoltok!:)

2011. szept. 12. 16:06
 8/20 anonim ***** válasza:
Első éves vagyok a SE-n. :) Először én is azt gondoltam, hogy ez ciki, aztán mikor kérdezték mi leszek mondtam, hogy szülésznő. Meglepődve tapasztaltam a pozitív hozzáállást és az elismerést, hogy milyen szép szakma és milyen bátor vagyok, hogy belevágtam. :) Igaz, én már lassan 30 leszek és levelezőre járok. :)
2011. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Kérdezősködhetek egy kicsit?:)

Mesélnél a SE-ről? Hogy mennyire kemény? Mi az amit mindenképpen tudni kell,ha odamegyek? (Pl. biokémia, biosz melyik része stb stb.) Mennyi szabadidőd van? Mikortól járhatsz gyakorlatra,vagy kórházba megfigyelni?

Ezer kérdésem van, ne haragudj :) Ha van időd légyszí párra válaszolj! Nagyon köszönöm :)

2011. szept. 12. 21:31
 10/20 anonim válasza:
egyik osztálytársam is az szeretne lenni (igaz én egy évvel fiatalabb vagyok nálad) szerintem egyáltalán nem ciki :) azt csináld , amit szeretnél
2011. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!