Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek, minek tanuljak tovább?

Mi legyek, minek tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
ha jól láttam én már a sokadik kiíró vagyok ilyen téren.. :DD nem tudom mi legyek, vagy hogy milyen szakma lenne jó nekem. Emelt matekos osztályba járok, és fizikát meg matekot, meg németet vettem fel faktként. Most 12es vagyok még egy évem van vissza, mivel 5 évesre jelentkeztem. Nagyon szeretek emberekkel foglalkozni, gondolkoztam azon hogy tanár legyek(matek és fizika tanár), de a mai gyerekek mellett nem tudom.. :S megfordult a fejembe még a gyógypedagógia is de láttam gyerekeket ilyen központban és úgy döntöttem hogy inkább egészséges gyerekekkel foglalkoznék. Valami jó ötlet hogy minek tanuljak tovább? Valamilyen szinten jó lenne az is ha jól keresnék, de nem feltétlenül ez az elsődleges. kérlek segítsetek *.*
2011. szept. 13. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
taníts egyetemen, ott nincsenek retardált 21. századi gyerekek, esetleg gépészmérnök, ha jó vagy matekból és fizikából és szereted is
2011. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Mindenképp mérnök legyél! Nem szabad "elpocsékolnod" azt, hogy jó vagy matekból és fizikából! Tudod hányan ölnének ezért??:D

Én is mérnöknek tanulok, lassan már végzek, és nagyon szeretem. Nyomdamérnök leszek, ez szerintem elég színes szakma (szó szerint:D), változatos, és folyamatosan lehet és kell is fejlődni, tanulni, ahogy az ipar is fejlődik.

Még van hátra 1 évem a suliból, de már kaptam munkát, egy elég jó nyomdában, most még nem sok a fizetésem, de később 250 nettó biztosan meglesz.

Ha kell infó a szakmáról, szívesen válaszolok itt, vagy privátban.

2011. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

valahogy a mérnökitől kicsit parázok.. meg annyi munkanélküli mérnök van.. :S a nyelvekkel kicsit gondban állok. A középszintű nyelvvizsga németből elméletileg meg lesz, de emelt egyenlőre semmiképpen sem akarok menni. Angolt tanulok de abból a tudásom vetekszik a nullával... Amúgy lány vagyok :)) szóval valami lánynak való mérnökit esetleg mondhattok :D de amúgy én annak örülnék a legjobban ha gyerekekkel foglalkozhatnék. Valami olyan mérnöki nincs amiben gyerekekkel lehet foglalkozni? xD :DD

amúgy nem bírnám elképzelni magam egy asztal mögött egész nap, sőt ki sem bírnám.

2011. szept. 13. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!