Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi kreditre van szükségem?

Mennyi kreditre van szükségem?

Figyelt kérdés

Felvettem a kötelező tárgyaimat,de nem tudom hány kreditre van szükségem és hány db. szabadon választható tárgyat kell felvennem hogy minden szép és jó legyen...

Honnan tudhatnám ezt meg hogy mennyi a minimum,amit teljesítenem kell?

Köszönöm a segítő szándékú válaszokat!


2011. szept. 14. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptatok valami tanrendet? Azon elvileg rajta szokott lenni, de ha felkeresed a tanulmányi osztályt a sulidban ott biztos meg tudják mondani.
2011. szept. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ausonia ***** válasza:
100%
összesen minimum 180 kreditet kell megszerezned a tanulmányaid során,hogy diplomát kapj.(illetve oklevelet, gondolom ba vagy bsc). ez félévekre lebontva kb 30 kredit, tehát egy félévben ennyit kell felvenned. ettől eltérhetsz még az elején, mert nem mindig hirdetnek meg annyi előfeltétel nélkülit, hogy ez meglegyen, és később úgyis lesz több tárgyad, de azért igyekezz 30 körül mozogni, nehogy emiatt csússz.
2011. szept. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja én nem alapszakos leszek hanem felsőfokú szakmai képzésre fogok járni,szerintem így kicsit máshogy alakulnak a dolgok,vagy nem tudom...

de akkor megkérdezem majd a t.o.-n (:

Köszönöm a válaszokat!!

2011. szept. 14. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!