Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A gyógyszerészek hozzá tudnak...

A gyógyszerészek hozzá tudnak jutni drogokhoz és/vagy anabolikus szteroidokhoz?

Figyelt kérdés
Mert,ha igen akkor annak fogok tanulni . :)
2011. szept. 16. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de minden ilyet nagyon komolyan ellenőriznek, elszámolást kell bemutatni, szóval hamar le is buknál. Mellé szerintem nincs értelme annyi évet tanulni csak azért, hogy drogozz.
2011. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem csak magamnak,hanem terembe teríteném a koxot, a cuccot meg nagyobb partykon/haveroknak.És legalább tudnám h biztos h tiszta a minőség. :)
2011. szept. 16. 21:57
 3/9 A kérdező kommentje:
biztos van vmi kiskapu,aki többet tud az írjon.
2011. szept. 16. 21:58
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Feltételeztem, hogy arra is kell, de először mondjuk próbálj bejutni, és ami nehezebb, bent is maradni az egyetemen 5 évig, mert ez nem egy büfé szak, mint sok bölcsészeti... Utána találj munkát aztán nekiállhatnál ennek amíg le nem csuknak.
2011. szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi eszed van még odáig sem fogsz eljutni, hogy gyógyszerésznek tanulj...
2011. szept. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Szép álmokat... Egyébként sokan haltak már bele abba, hogy egyszerre csak tiszta cuccot kaptak.
2011. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

igen kedves utolsó,főként iv s heroinista napi szintú szerhasználókra jellemző, namármost én se nem használok iv sen drogot,se nem használok heroint,de még napi szinten se használok semmit úgyhogy - pont,

aki tud normális választ is adni,annak megköszönném.

2011. szept. 17. 18:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet normális választ adni a te értelmedben, mert ha sikerül is felvenni de a profok kiszagolják, hogy nincs elhivatottságot alapból ki fognak b*szni, ha véletlenül sikerülne előbb-utóbb úgy is börtönben kötnél ki... Ezt nyeld le inkább.
2011. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de a kérdésed se normális és te sem vagy az. Mégis milyen választ vársz?

Van kiskapu, de a végén mindenki lebukik. Eü-s vagyok, láttam már ezt azt. Nem kell gyógyszerésznek lenni, hogy a kórházban némelyek hozzájuthassanak ilyen olyan szerekhez, de elárulom, eddig szerencsére csak a lebukás volt a vége és börtön. Ott meg majd gondolkozhatsz más szakmán is, mert lesz időd kitanulni....

2011. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!