Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri elvégezni a csecsemő...

Megéri elvégezni a csecsemő és gyermekápoló szakot? Kórházakon kívül el lehet vele helyezkedni máshová is?

Figyelt kérdés
23 éves leszek egy diplomám van. Már mikor 1 évem volt hátra a fősuliból elkezdtem munkát keresni. Sehol nem jártam sikerrel. Nagyon megnehezíti a dolgot, sőt ez a legrosszabb, hogy egy Istenháta mögötti kis putriban élünk, és a legközelebbi város is szinte jelentéktelen, és nincs semmi munkalehetőség ott sem. Arról nem beszélek, hogy nálunk csak busz van, és az is ritkán jár sajnos és ez nehezíti meg főleg a dolgot. :( Nagyon nehéz volt elvégezni a fősulit, a kollégium a hazajárás a kaja stb. melóztam mellette, de épp, hogy futotta ezeket. Most egy ismerősömmel néztünk egy egészségügyi középiskolában ezt a csecsemő és gyermek ápoló szakot, de nem tudom mennyire érdemes elvégezni, és csak kórházakban lehet vele elhelyezkedni? 3 év és nappalin lenne. Elég hosszú ez a 3 év, hogy a szüleim tartsanak addig el :( de ha megérné vagy ,,kifizetődne,, akkor hozzáfognék.
2009. júl. 25. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsődében is dolgozhatsz vele.
2009. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Megéri, mert kevés a szakember. Bölcsiben, gyermekotthonokban, háznál is elhelyezkedhetsz, ahol ápolni való gyermekek vannak.
2009. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 29. 13:18
 4/12 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg dolgozik ilyen szakmával bölcsiben?
2009. aug. 22. 18:36
 5/12 anonim válasza:
100%
Bölcsiben csecsemő és gyermek GONDOZÓ-i végzettséggel lehet dolgozni,ápolóival kórházba mehetsz gyermekosztályra,fogyatékos gyerekekkel foglalkozó otthonba,és úgy tudom ,hogy mostmár kórházban újszülött osztályra is ápolói végzettség kell,de ez nem biztos,én is erre a pályára készülök,innen tudom,és igencsak el lehet vele helyezkedni,mert kevés van sajnos belőle:( pedig egy nagyon szép szakma
2010. jan. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. jan. 17. 12:26
 7/12 anonim válasza:
Mohácsi kórházba keresnek csecsemő és gyermekápolót újszülött osztályra.
2015. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Senkinek nem ajánlom! Nagyon megbántam, hogy elvégeztem, és pénzt és tudást öltem bele. Nem éri meg!!!
2015. máj. 17. 20:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom olvasod e még vagy sem, de azóta elvègeztél mèg valami képzést vagy hol tudtál elhelyezkedni?
2016. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia, nem tudtam mást elvégezni, nem abban az anyagi helyzetben vagyok, meg a munkám mellett sem tudnék tanulni. Adminisztrálok egy cégnél, jobban fizet nyilván, mint a közalkalmazotti viszony.
2016. aug. 1. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!