Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Eljött az időm. Tanácstalan...

Eljött az időm. Tanácstalan vagyok. Segítesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8-os vagyok és lassan sulit kell választani.. Én szeretnék egészségügybe menni. Miskolcon lakom és a Ferenczi Sándor egészségügyibe akarok menni. nem tudom h ismeri-e valaki..

na a lényeg.

Szerintetek hogy lenne jobb? Ha mennék a szakközépbe és utána mennék egyetemre. Vagy ha valamilyen gimibe mennék és ugy mennék egyetemre/fősulira? Mi a lényege egyébként a Gimnáziumnak? amúgy úgy van a ferenczibe hogy 3 év humán és a 4ik évnél kezdődik el a szak tanulás.

ami szeretnék lenni vagyis szóba jöhet ( szülésznő,gyógyszertári szakasszisztens,diabetológus( mert cukor beteg vagyok) erre gondoltam. Szóval tanácsot kérnék hogy menjek-e Gimnáziumba vagy esetleg szakiskolába és utánna egyetemre. Köszönöm szépen :) 15L


2011. szept. 20. 18:15
 1/2 anonim válasza:
Szia!Én is eü suliba járok,végzős.Nálam is ezek a lehetőségek jöhetnek szóba amiket leírtál.Ha nagyon ragaszkodsz az eühöz érdemesebb szakközépbe menni,mert akkor legalább van egy kis betekintésed,előismereted ezekbe a dolgokba,viszont gimibe azt tanácsolom hogy hajts rá a bioszra,és emelt biosszal később megpróbálkozhatsz.(hogy több esélyed,pontod legyen).Ha vissza kellene tekerni az időt,ugyanúgy választanám h szakközépbe megyek gimi helyett,már 9. óta vannak szaktantárgyaim.Remélem segítettem,és sok sikert a pályaválasztáshoz!:)
2011. szept. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm,igen sokat segítettél :D
2011. szept. 21. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!