Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikrobiológiát hol lehet tanulni?

Mikrobiológiát hol lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Virológus szeretnék lenni, és ahhoz tudtommal mikrobiológia szak kell. De hol lehet olyat tanulni? Melyik egyetemen? És hol érdemes? csak hogy tudjam hogy kikkel "barátkozzak" a felsőbb évfolyamokból.
2011. szept. 21. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Orvosi egyetemen.
2011. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem orvos, hanem mikrobiológusra gondoltam. úgy gondolom, elég világosan odaírtam.
2011. szept. 21. 22:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is elég világosan odaírtam, azt hiszem. Nekünk az orvosin virológus is tanította a mikrobiológia nevezetű diszciplínát.
2011. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen, de én NEM orvosra gondoltam. pont azért kérdeztem, hogy MIKROBIOLÓGIÁT hol lehet tanulni, mert nem szeretnék orvosira járni, gyakorlatra menni, embert boncolni.
2011. szept. 21. 22:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Ok. Én csak saját példámból kiindulva írtam ezt, mert ott vannak virológus szakemberek (orvos végzettséggel), de biztosan van mikrobiológus szak természettudományi karon az egyetemen. (A boncolást másodikra megszoknád...ez ne legyen akadály)
2011. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem a boncolással van baj, hanem az EMBER boncolással, azt nem bírnám ki. inkább az orvosi egyetem orvosi volta a baj, hogy emberekkel kell foglalkozni, biológiailag és lelkileg se akarom...
2011. szept. 21. 22:31
 7/12 anonim ***** válasza:
természetesen biológia szakon
2011. szept. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
ELTE-TTK...?
2011. szept. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
sejtettem, hogy ne a bölcsészkaron keresgéljek, de igazából az utolsó az egyetlen aki válaszolt. valahol máshol is lehet még?
2011. szept. 22. 15:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Vagy orvosi után, vagy biológia szak után. Pl. a mikrobiológia gyakorlatvezetőm (orvosin) biológus végzettésgű. De mesélte, hogy ahhoz, ogy klinikai mikrobiológus legyen, vmi vizsgát kellett megcsinálnia, ami iszonyatosan nehéz, neki is csak azért ment, mert rengeteget dolgozott laborban és volt tapasztalata.

Máshonnan nem hiszem, hogy el lehet indulni.

2011. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!