Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Konduktor szeretnék lenni,...

Konduktor szeretnék lenni, valaki segítene, hogy válaszol pár kérdésre?

Figyelt kérdés
Olvasgattam neten, hogy milyen az alkalmassági vizsga. De én arra lennék kiváncsi milyen tantárgyakat kérnek, hogy emelt stb. Mik számítanak? A másik meg, hogy tesi nagyon kemény? Én alapból egy 168 cm-es, 50 kilós lány vagyok, nemtudom, hogy mennyire felelnék meg. Most vagyok harmadikos. Sportolnom kéne valamit? És énekelni is kell ugye? Nagyon meglepődtem ezen. Az baj, ha valakinek nincs szép énekhangja? És van akit elküldtek logopédushoz meg megbukott?! Szóval valaki segítsen, megköszönném nagyon.
2011. szept. 22. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! En voltam alkalmassagin, nem nagy cucc a dolog. Az olvasas, ha nem dadogsz, nem vagy nagyon posze, vagy esetleg nem raccsolsz, akkor tuti menni fog, nem veszik tul komolyan. A tesi is konnyu, kb. mindenkire ramondjak, hogy ludtalpas, vegyen betetet, de egyebkent csak labdakat kell dobalni, meg futni, mint az altalanos iskolaban. Az enek kicsit neccesebb, ott buknak el a legtobben, 10 dalt viszel, abbol altalaban ok valasztanak, de ha nagyon fancsali fejet vagsz, valaszthatsz te is. :) Volt ott egy lany, aki azon mar 2x bukott, elegge el is volt keseredve, de ne ijedj meg tole, nem opera enekeseket varnak, csak egy alaphangot, hogy a gyerekek ne fogjak menekulore ha megszolalsz. :) A szukseges targyakat nezd meg felvin, azokat fejbol nem tudom. Sok sikert es ne parazz, csak a nagyon benakat nem engedik at, erre az esetre legyen egy "b" terved, de nem hiszem, hogy gond lenne. :) Ha van meg kerdesed, irj.
2011. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tedy006edna válasza:
Én most készülök alakalmasságira konduktorin,és elégé félek,leginkább a tesitől.Nem vagyok magyarországi,és itthon nálunk nem vették túl komolyan,szóval még a labdától is félek :) Te idén teszel alkalmasságit??És mikor most januárban?
2012. jan. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem. Jövőre megyek. :)
2012. márc. 8. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!