Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Turizmus-vendéglátás, kondukto...

CatalinaSylvia kérdése:

Turizmus-vendéglátás, konduktor, fotográfia vagy gazdasági és vidékfejlesztési?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok ezekről a szakokról, mit éri meg jobban tanulni?
2011. szept. 18. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a konduktor a legjobb! Viszonylag kevés szakember van (mivel az egész országban csak a pető - intézetben lehet tanulni). Közalkalmazotti állásod is lehet, de maszekolni is tudsz ezzel. Kimehetsz külföldre is, ott is kellendőek a konduktorok.

A sorban következő a vidékfejlesztés amiben még fantáziát látok...

turizmust felesleges, mert hatalmas a túlképzés

a fotográfia meg olyan, hogy vagy bejön vagy nem, általában 1000ből egy van aki befut. Szerintem fotográfiát kár egyetemen tanulni, na meg jó, ha van az illetőnek mellette egy stabil szakmája. Fotográfiát bőven elég okj képzéssel elsajátitani.

2011. szept. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod, valamelyest én is ezen a véleményen vagyok, viszont pontosan olyan típusú ember vagyok, akit meg tud érinteni a beteg vagy elesett ember látványa és lehetséges, hogy pont ezért nem kellene egészségügyi területen elhelyezkednem.

Kereskedelem és marketing, kommunikáció és médiatudományról mi a véleményed?

2011. szept. 19. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!