Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakközépiskola választás....

Szakközépiskola választás. (Nem tudom mi érdekelne) Ötletek? 14/l bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. nagy gondom van. nem tudom milyen iskolát válasszak. tudom, hogy ti sem tudjátok megmondani így leírás alapján, hogy nekem milyen kéne, de jó lenne, ha segítenétek, adnátok ötleteket. vendéglátói szakma érdekelne, pl felszolgáló, de a nagyszüleimnek van egy saját vállalkozásuk ebben, és nagyon nem szeretnék, ha ebben dolgoznék, mert hogy nem jó munka. irodai munkát semmi képpen nem szeretnék végezni, számomra unalmas. olyasmit szeretnék, ami jól keres, jól el tud helyezkedni, és ami nem ülő munka. jó a kézügyességem, szeretek is rajzolni, de szerintem egy divattervező sem tud túl jól megélni. szeretem a tesit, szeretek mozogni. mondanátok ötleteket? nagyon örülnék neki. köszi. ja és olyan négyes tanuló vagyok.
2011. szept. 23. 19:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
hogy említettem már, kémia és a matek nem nagyon megy. úgyhogy szerintem a gimi kilőve. ötletek még?
2011. szept. 24. 14:02
 12/16 anonim ***** válasza:
melyik tantárgyat szereted?
2011. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
egyébként akárhova mész, mindenhol van matek
2011. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A gimi nem feltétlenül nehezebb különbeni nem azért tanulsz hogy jó vagy rosz jegyeid legyenek hanem hogy letedd az éretségit ha így fogd fel akkor gimi.
2011. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

tesi!!!, biosz, rajz


még jó hogy van matek XD

2011. szept. 24. 22:45
 16/16 anonim ***** válasza:
akkor viszont vagy gimi, vagy valamilyen vegyész szakközép, a petrik, azt hiszem, hogy az
2011. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!