Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A nemzetközi gazdálkodás szak jó?

A nemzetközi gazdálkodás szak jó?

Figyelt kérdés
Kérlek, releváns, tapasztalatokon alapuló, kiterjedt véleményt fogalmazzatok meg. A "jó", "kalap sz@r", stb hozzászólásokkal nem tudok mit kezdeni. :) Köszi előre is.
2011. szept. 25. 01:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A BKF-en szerintem nagyon jó: jók a választható szakirányok, konkrét projektekben vehetnek részt a hallgatók, van félév szakmai gyakorlat is (itt segít a Karrier Centrum, ha nem találsz gyak.helyet), ezen a linken elég sok infó fent van: [link]
2011. szept. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Engem leginkább a munkalehetőségek érdekelnének. Tudom, hogy amit linkeltél abban ott van, de én tapasztalatokra lennék kíváncsi. Eléggé slágerszak mostanság ez. Várom a további válaszokat.
2011. szept. 28. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Remélem türelmesen vártad a további válaszokat!

ugyanis megjött :P

Igen, ez a szak megéri, önköltséges is, főleg, hogy a diákhitel 2, ekkora összegre nem tesz rá olyan sok pluszt. Én ajánlom, ha még esetleg aktuális. (jobb későn, mint soha:P)

2016. jan. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!