Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetek sün? Milyen...

Hogyan lehetek sün? Milyen iskolába kell hozzá járni?

Figyelt kérdés

Van az rtf, de nem hinném, hogy minden rendőr főiskolát végzett, bár ez csak az én meglátásom.

Lehet másképp is?

Ha igen, akkor milyen pozícióban dolgozhatok? És az rtf-et elvégezve?


2011. szept. 27. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Istenem, de szánalams vagy... Most komolyan kigúnyolod azt a szakmát, amit Te is űzni akarsz? Hát, az egyszer biztos, hogy az eszed megvan hozzá.


Természetesen lehet RTF nélkül is rendőr valaki, de neked az úgyis mags volna, bár ezzel nem mondok sokat, mert nálad sokkal rátermettebbek hiába próbáltak felvételizni oda. Szakközépiskola kell.

2011. szept. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sün? de jó, én meg azt hittem ez vmi vicc kérdés.
2011. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

HA megfelelsz a vizsgákon akkor elküldenek egy 3 hónapos képzésre és utána mehetsz ki az utcára. Persze ha többre is vinni akarod akkor mindenképpen RTF. (pl nyomozó)

Az utcán főként azok vannak akik nem szereztek diplomát.

2011. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!