Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emberi erőforrások, nemzetközi...

Emberi erőforrások, nemzetközi gazdálkodás vagy pénzügy és számvitel?

Figyelt kérdés

Melyik szakot érné meg jobban elvégezni? Melyik keresettebb? Egyébként BGF-re mennék, m Corvinusra nincs elég pontom.

19/L


2011. szept. 28. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó a legkeresetteb, de ez a három eléggé különböző, és kötve hiszem, hogy neked mind a három ugyanolyan jól menne. Szóval inkább utóbbi legyen a célpont, mert hiába keresett egy szakma (és nem a szak, mert azokat nem keresik a munkáltatók), ha nem tudsz lediplomázni sem.
2011. szept. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Wow..1 mondat alatt sikerült 2x is belém kötnöd!

1. halványlila gőzöd sincs a képességeimről (kitűnő gimis bizonyítvány, kitűnő érettségibiz.).

2. hát nem is a szakra értettem természetesen,hogy keresett-e...

Szóval kössz,hogy nem nézel hülyének...

Amúgy meg mind3 gazdasági szak, szóval kevésbé különböznek, mintha beírok 2 helyett egy biomérnököt és egy pszichológiát, mert pl. azok is érdekelnek...

2011. szept. 28. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen okos vagy, akkor már csak az hiányzik, hogy helyesen értelmezd más emberek megnyilatkozását. Nem kötöttem beléd, és gratulálok kitűnő bizonyítványhoz. Csupán arra utaltam, hogy ne az legyen az egyetlen szempont, hogy mennyire keresett egy bizonyos diplomával rendelkező ember.


Azonban nekjem már van diplomám, és tisztában vagyok vele: lófütty a gimnázium az egyetemhez képest. Aki addig jó tanuló volt, lehet még az egyetemen bukdácsoló, és fordítva is igaz. (ahogy pl. velem volt)

2011. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha ilyen okos vagy, akkor már csak az hiányzik, hogy helyesen értelmezd más emberek megnyilatkozását. Nem kötöttem beléd, és gratulálok kitűnő bizonyítványhoz. Csupán arra utaltam, hogy ne az legyen az egyetlen szempont, hogy mennyire keresett egy bizonyos diplomával rendelkező ember.


Azonban nekjem már van diplomám, és tisztában vagyok vele: lófütty a gimnázium az egyetemhez képest. Aki addig jó tanuló volt, lehet még az egyetemen bukdácsoló, és fordítva is igaz. (ahogy pl. velem volt)


Akkor bocsánat, lehet, hogy én vagyok túl érzékeny.

Egyébként tudom, hogy más, ugyanis 2010ben végeztem, és el is kezdtem egy szakot. Mivel alapozó év volt ugye, volt ott mindenféle tárgy(pl. bev. a jogi ismeretekbe, bev. a gazd.és menedezsmentbe, pedagógia, sejtbiosz..), de ment mindegyik. Csak aztán rájöttem, hogy nem akarok abban a szakmában dolgozni. És most keresgélek...

Egyébként megkérdezhetem, hogy mit végeztél?

2011. szept. 28. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!