Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdálkodás és menedzsment és...

Gazdálkodás és menedzsment és emberi erőforrások szak egyszerre? Van értelme?

Figyelt kérdés
Egyikre már járok, másikra felvételiznék most. Van értelme két egymáshoz ennyire közelálló szakot elvégezni? A tananyag nagyrészt megegyezik.
2011. jan. 18. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik volt osztálytársam is így csinálja, bár én nem sok értelmét látom! Én most pénzügy és számvitel szakon tanulok, de szerintem idén jelentkezek máshova is. Eddig a konduktor és a televíziós műsorkészítő szakon gondolkozok. Merőben eltér a psz-tól, de legalább a későbbiekben több lábon tudok majd állni, és nem kell egész életemben közgazdászként tevékenykednem!;)
2011. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez így jó amit írsz. Sajna viszont én csak levelezőből tudok választani, ott pedig elég korlátozottak a lehetőségek... Bölcsész szakok nem érdekelnek, mérnök sem, pedagógus sem... igazából nem sok mindenből tudok választani. Marad az emberi erőforrások, pénzügy számvitel, turizmus vendéglátás. Esetleg nemzetközi gazdálkodás. Más nagyon nincs levelezőn.
2011. jan. 18. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem!:( Ha ilyen helyzetben vagy akkor szerintem a fent említett párosítás jó lesz!:)

Sok sikert!:)

2011. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szóval van értelme... oké, köszi! :)
2011. jan. 18. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!