Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Belsőépítészetet vagy lakberen...

Belsőépítészetet vagy lakberendezést lehet főiskolán/egyetem tanulni, vagy csak OKJ?

Figyelt kérdés

Lakberendező lennék legszívesebben, de a lakások-házak belső kialakításának folyamata, tervezése is érdekel.

Mérnök nem lennék, mert nem nagyon megy a fizika és a matek, és ezért félek, hogy nem tudnám megcsinálni.

Lakberendező OKJ-t találtam, de egy jobb munkához az szerintem kevés, egy diploma minimumelvárás már a legtöbb helyen. Van ehhez hasonló lehetőség?

Vagy teljesen más szakot válasszak mellé? Mit?


2011. okt. 3. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak OKJ van erről, illetve diplomásoknak továbbképzés. Szerezhetsz valamilyen diplomát mellé, ami érdekel.
2011. okt. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, de belsőépítészetet tudsz tanulni építőművészet szakon.
2011. okt. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A pte-ifk-n van környezetkultúra szak, ami érinti a lakberendezést is.
2011. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
BKF-en van környezetkultúra (belsőépítész, enteriőr- és környezettervező) szak: [link]
2011. okt. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!