Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügyi szakügyintézőként el...

Pénzügyi szakügyintézőként el tudnék helyezkedni?

Figyelt kérdés

Pénzügy és számvitel szakot szeretném idővel elvégezni, de nincs elegendő pontom (korábban érettségiztem, újra pedig nem szeretnék), így arra gondoltam, hogy elvégezném ezt a felsőfokú képzést, és utána, mivel már elegendő pontom lenne jelentkeznék, pénzügy-számvitelre.

Viszont közben dolgoznom is kellene, mert addigra lejár a gyesem, de akkor még csak a pénzügyi szakügyintéző bizonyítvány lenne a kezemben.


2011. okt. 4. 01:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, el tudsz helyezkedni, felsőfokú szakképesítést kapsz, lehet hogy még jobban jársz mintha diplomázol. Dolgozhatsz pl.. könyvelőként is. Én is elkezdtem ugyanezt a szakot, de nekem nagyon nehéz volt, pedig akkor még nem volt gyerekem. Szóval arra készülj fel,hogy nem egyszerű. Rengeteg matek,számvitel,jog, idegen nyelv, szakmai idegennyelv stb.
2011. okt. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!