Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Apple IMac vagy egy hasonló...

Apple IMac vagy egy hasonló árú gép?

Figyelt kérdés
Érveket is kérnék ha lehet.
2010. nov. 22. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha van rá pénzed akkor iMac.

Mac os. és sokkal jobb mint a linux v a winfos.

Ha tehetném én is azt használnék csak ugye nem magyar keresethez mérik, hanem USA-belihez, ott meg a gyerek havi zsebpénze annyi mint itthon a minimálbér...

2010. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen egy hasonló árú gép. Amennyiből kapnál egy Apple-t, annyiból k.b. két jobb teljesítményűt kapnál(persze a k.urvajó monitortól most tekintsünk el), valamint Európa közepén nem használunk igazán Mac OS-t, itt általában mindenkinek Windowsa van - nem véletlenül.
2010. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bp1985 ***** válasza:
Elsőnek: pc-re van macos, nyugodtan felteheted, működik. Másik pc-men nekem is az van. annyi, hogy az amd-s cuccokat nem nagyon szereti.
2010. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

utolsónak: hackintos a neve, nem szeretem az ilyen buherált rendszereket.

a kérdezőnek válaszoltam az én szemszögemből csak, és én is winfost használok mert erre telik pc szempontjából.

2010. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bp1985 ***** válasza:
Nem hackintos. MacOs Snow Leopard for pc.
2010. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát épp ez a baj, jelenleg "fullos" AMD gépem van (amd proci, ati VGA, gigabyte [nemtom mennyire AMD-s] alaplap)


A pénz nem probléme, mert nem itthon venném, csak érdekelt a magyar közösség véleménye.


A válaszokat köszönöm, ment a zöld kéz

2010. nov. 23. 13:30
 7/10 anonim ***** válasza:

iMac! Van Windowsom és utálom mer nem lehet használni! Karácsonyra újat akarok! Hidd el hogy megéri a pénzét a Mac:

[link]

2010. dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
na kb 3 órája vettem egyet, már csak idő kérdése amíg megjön :D Mellesleg iMac 27 colost vettem :D
2010. dec. 3. 16:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Aaaaz igen, a legjobb benne, hogy nagyon szép képe van, profi fotófeldolgozáshoz is használható. Mire fogod amúgy használni?
2010. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez egy magánhálózati tőzsdeügynöknek a "szerver" gépe lesz. Nem teljesen szerver, de eltart egy 20-25 gépes hálózatot. Nagyon megbízik a Mac gépekben (6 laptopja van) és mondta hogy ebből az összegből valamit ami erős hozzak ki, és így jutottam az iMac-hez
2010. dec. 5. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!