Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért jó ha Főiskolára járunk?

Miért jó ha Főiskolára járunk?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
bebaszhatunk ma este, amit persze megtehetnénk akkor is ha nem járnánk főiskolára, de mivel idejárunk megünnepelhetjük azt, hogy ma egy k.rva jó zht írtam:D
2011. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kössz az értelmes választ!!!! most légyszi normális válaszokat írjatok
2011. okt. 11. 19:56
 3/8 anonim válasza:
Azért mert apuciék még 3-4 évig állják a költségeinket és amíg tanulunk addig nem raknak ki otthonról---
2011. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg kell keresned azt a tanárt, aki a jövőben állást tud majd közvetíteni, biztosítani neked. Ez a célja az iskolának.
2011. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsónak a választ
2011. okt. 14. 20:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért, hogy ne minimálbérből kelljen megélned, azért, hogy okosodj, többet tudj meg a világról, ezzel is előrébb víve a magyar gazdaságot. Vagy csak úgy egyáltalán a gazdaságot. És igen, tényleg vannak előnyei az egyetemi éveknek. Többek között, hogy kiélvezed a fiatalságodat, addig míg be nem kerülsz a mókuskerékbe. (Munka világába.) Tehát, ha van lehetőséged fősulira menni, menj és valósítsd meg az álmaidat, ismerkedj, és érd el a céljaidat. Pííísz! ;)
2011. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az UTOLSÓK válaszát.
2011. okt. 14. 21:25
 8/8 anonim ***** válasza:
erre annyit mondanék, hogy nem biztos hogy megéri mindig erőltetni a főiskolát! azt csináld amihez KEDVED VAN! egyik ismerősöm nagyon okos ember, ill. volt osztálytársam az illető, és nem ment főiskolára hanem kőműves lett. mert ő azt szereti. ez csak egy hülye szlogen amit a szülők kitalálnak hogy a gyereknek főiskolára kell járnia, mer a diplomások tudnak csak emgélni. aha. kérdem én, és hol van a diploma mellé a munkahely? na? televan sz*rva az ország olyan diplomásokkal akik nem tudnak elhelyezkedni mert valamelyik vidéki főiskolán végeztek és egyszerűen nincs rájuk igény. nekem szerencsém volt, én találtam munkahelyet. igaz semmit nem csinálok, de legalább már vhonnan kitudok indulni!!!
2011. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!